„Kopā būšanā ir spēks!”

Savu projektu „Kopā būšanā ir spēks!” īstenosim laika posmā 16.03. - 28.11.2015.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros arī šogad tiek finansēts Rīgas 18.vakara (maiņu) vidusskolas projekts.

        

Projekta galvenā doma ir trīspusīga saliedēšana: saliedēt skolēnus, viņu ģimenes un skolu.

Projekta mērķis ir veicināt ģimeņu kopā būšanu dažādās situācijās, pasākumos un aktivitātēs, lai pierādītu, ka kopā būšanā ir spēks; veicināt pušu savstarpējo kontaktēšanās spēju gan fiziski, gan verbāli, projekta laikā gūstot pozitīvu pieredzi un jaunas prasmes, kopā darbojoties, veicināt izpratni par kopā būšanu, saliedētību.

Projekta tiešā mērķa grupa: 30 skolēni vecumā no 12 gadiem līdz 25 gadiem, tai skaitā pedagoģiskās korekcijas klašu un mājmācības skolēni no pamatskolas un vidusskolas un viņu vecāki, pedagogi.

Projekta īstenošanas laikā paredzētas sarunas un diskusijas par ģimenes vērtībām, talkošana, rotu darbnīca - sagatavosim simboliskas dāvaniņas māmiņām, ekskursija uz „Valguma pasauli”, sporta aktivitātes kopā ar vecākiem un citas, dažādas aktivitātes.

Projekta koordinatores: Inna Boikova un Lana Dika


Mūsu Lielā talka 2015!

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros finansētā projekta „Kopā būšanā ir spēks!” 24. aprīlī notika „Mūsu Lielā talka, kuras laikā tika sakopta skola, skolas teritorija un mežs pie Sarkandaugavas dzelzceļa stacijas.

Talkā aktīvi iesaistījās skolēni, viņu vecāki un skolas personāls. Plecu pie pleca strādājot, tika savākts liels daudzums atkritumi (piknika piederumi, papīri, plastmasa izstrādājumi, izsmēķi, narkomānu atstātās šļirces u.c.) , tika mazgāti logi, galdi un krēsli, ravētas puķu dobes un apgriezti krūmi.

Pēc labi padarīta darba, kopīgiem spēkiem, tika pagatavotas kartupeļu pankūkas un citas uzkodas, kā arī dziedātas dziesmas un spēlēta bumba!

Sirsnīgs paldies visiem, kas piedalījās un atbalstīja gan fiziski, gan morāli!!!

  

  

  

   

      

 

 

9. septembrī  sadarbībā ar Rīgas 28. vidusskolu tika rīkots Tēvu dienai veltīts pasākums , kurš kopā pulcēja 29 dalībniekus. Katrs varēja izpausties precizitātē, disciplīnā un individuālā meistarībā, apmeklējot šautuvi.

Tāpat, iepriekš minētā, projekta ietvaros 22. Septembrī  mūsu skolā tika rīkota radošā darbnīca –sveču liešana.

Lai drūmajos un drēgnajos rudens vakaros, savās mājās ienestu siltumu un gaišumu, 29 skolēni  lēja sveces un dekorēja tās, līmējot, zīmējot un krāsojot.