"Atver durvis nākotnei!"

Jaunatnes politikas valsts programmas 2014.gada ietvaros projekts „Atver durvis nākotnei!”

Projekta apraksts

Projekta „Atver durvis nākotnei!” galvenā ideja ir attīstīt jauniešu potenciālās dotības, veicināt pilnvērtīgu, vispusīgu attīstību un iekļaušanos sabiedrībā un dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Kopējā sadarbība un iesaistīšanās aktivitātēs dos iespēju visiem jauniešiem justies vajadzīgiem, noderīgiem, paaugstinās pašvērtējumu un dos cerību savai nākotnei.

Projekta realizācijas gaita

 

18.septembrī notika pirmā projekta aktivitāte – radošā darbnīca „Papīra māksla”, kuru vadīja mūsu skolas 10.b klases skolniece Marina Krjukoviča. Piedalījās skolēni gan no pamatskolas, gan vidusskolas. Skolēni sadalījās pa grupām, un katra grupa izveidoja savu eglīti no konfektēm. Par darbu bija liela interese un pasākuma mērķis – saliedēt projektā iesaistītos skolēnus – izdevās.

           

22.un 29. septembrī skolā notika radošās darbnīcas „Dekupāžas pamati”, kuru vadīja Anita Spēlmane - tekstilmākslas pulciņa skolotāja.

Nodarbību laikā skolēniem bija iespēja iepazīties ar dekupāžas tehniku un izveidot savu mākslas darbu uz platēm un zvaniņiem par tēmu „Rīga 2014 - Eiropas Savienības kultūras galvaspilsēta”. Skolēniem ļoti patika nodarbības, un viņi izrādīja vēlmi turpināt radoši strādāt.

      


24.septembrī devāmies uz Preiļiem, lai apmeklētu Leļļu muzeju. Preiļos ieradāmies pacilātā noskaņojumā. Sākumā aplūkojām mākslinieces Jeļenas Mihailovas rokām darinātās lieliskās lelles, pēc tam jauniešiem bija iespēja iejusties prinču un princešu, muskatieru un galma dāmu tēlos. Tas viss tika iemūžināts fotosesijā Preiļu miniatūrpils dekorāciju ietvaros.Pusdienas picērijā „Pica EXSPRESS” T/C „Oga” palika neaizmirstamā gardēžu piedzīvojumā.

              

 

29.septembrī mūsu psiholoģe Olga Vinogradova un projekta koordinatore Natālija Jesehina devās uz Iļģuciema cietumu pie jaunajām māmiņām. Tikšanās laikā māmiņām tika stāstīts par medicīniskiem jautājumiem un bērna psiho un emocionālo veselību. Jautājumu bija ļoti daudz, māmiņas dalījās savā pieredzē.


Projekta koordinatore Natālija Jesehina